ВІТАЛІЙ ОРЛІВ ЗБОЧЕНЕЦЬ, СЕПАРАТИСТ І ВОРОГ УКРАЇНИ

Багато разів наголошувалося на тому, що внутрішні вороги країни та нації руйнують українське суспільство не менше, ніж зовнішній агресор, але знадобилася велика війна, аби усі остаточно усвідомили правоту цього твердження.

На перший погляд, академічна сторінка викладача Одеського Національного Університету ім. Мечникова Віталія Орлова виглядає звично та припустимо.

1993 року він закінчив з відзнакою Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова за спеціальністю "Французька мова та література", з 1993 року працює викладачем (з 2001-го старшим викладачем) кафедри іноземних мов гуманітарних факультетів.

У 2016 році Орлов брав участь у семінарах, які проводили Університетська Агенція Франкофонії, Apprendre et enseigner avec TV5Monde (м. Одеса) та "Gestion de projets" (м. Кишинів), а у 2017-му брав участь у семінарі «Construire une séquence d' apprentissage/enseignement en FLE/FOS» від тієї ж Університетської Агенції Франкофонії (Agence universitaire de la Francophonie), м. Кишинів.

У 2018 році був відповідальним секретарем збірника матеріалів доповідей французькою мовою студентів неспеціальних факультетів, учасників студентських наукових конференцій ОНУ імені І.І. Мечникова.

Стисла інформація офіційного наукового сайту приховує справжній образ В. Орлова, збоченця, сепаратиста та клінічного дегенерата.

Про те, що такий суб'єкт, як Орлов, не може та не повинен працювати з українськими студентами, кажуть давно.

2017 року активіст ВО «Свобода» Гліб Громов повідомляв громадськості, що старший викладач факультету романо-германської філології ОНУ Віталій Орлов це переконаний сепаратист та ворог України.

За словами Глібова, на своїй сторінці у FB Орлов постійно писав про звірства «київської хунти та праворадикалів», називав бойовиків ДНР повстанцями і героями та підтримував тісні зв'язки з лівими маргіналами Одеси.

Слова патріота не потребують підтвердження. Сторінки апологета ворожої ідеології В. Орлова досі рясніють антиукраїнськими висловлюваннями та закликами, до того ж їх прикрашає безліч радянських листівок із червоними зірками та ворожими прапорами.

Зараз простір інтернету пожвавило непристойне відео, на якому носій російської духовності Орлов з безпосередністю тварини займається мастурбацією в туалеті Одеського Національного Університету.

Ми не публікуємо посилання на згадане відео з моральних міркувань, але, звичайно ж, на першу вимогу перевірчих органів готові надати їм гидотний контент.

Любов до публічних сексуальних збочень вже сама по собі є приводом для негайного виключення Орлова з лав викладачів усіх рівнів, але за всієї огидності цього явища, набагато гірше і небезпечніше те, що старший викладач українського вишу довгі роки спілкувався зі студентами, не приховуючи своїх антиукраїнських поглядів.

В Орлові одна типово російська риса доповнює іншу, прихильність до рукоблудство та потреба виставити власну звірячу дегенеративність на показ це такі само нероздільні риси представника «руського міра», як і ненависть до української Нації через її волелюбність, духовну чистоту, моральне та фізичне здоров'я.

Віталій Орлов протягом довгих років намагався прищепити українським студентам прихильність до фантомних радянсько-російських ідеалів з їх показухою, побєдобєсієм та агресивним імперським самодержавством.

Скандальне відео з Орловим, що мастурбує, це полум'яне привітання керівництву Одеського Національного Університету, яке протягом років не бажало розуміти, що особистість, яка перекручено сприймає навколишню дійсність, не може і не повинна мати жодного відношення до навчального процесу в нашій країні.

Тепер агентом Кремля В. Орловим має впритул зайнятися СБУ, що живе та працює в режимі воєнного часу. Виявлення та знищення поплічників ворога Президент Зеленський назвав загальним і першорядним завданням, а зухвала пропаганда старшим викладачем Орловим «спільної долі народів» та «російської величі» нічим не краща за коригування ворожих ракетних ударів, оскільки саме такі «внутрішні настрої» привели ворога на нашу землю.

Оперативники СБУ мають не лише затримати та знешкодити російського агента Віталія Орлова, але й з'ясувати, чия прихильна підтримка дозволила йому так довго поширювати сепаратистські ідеї в одному з провідних українських університетів.

Звіряча мерзотність російського світу є нав'язливою і агресивною за своєю природою. Вона ломиться до української дійсності через фронти південного сходу, верещить з екранів кремлівського ТБ і, користуючись злочинною недбалістю органів, закріплюється в деяких студентських аудиторіях країни.

Виявлення та знищення таких типів, як В. Орлов, велика війна зробила одним із нагальних завдань військового правосуддя, що вимагають нещадної оперативності.

Щодо хворобливого потягу до мастурбації у громадських місцях, то Віталію Орлову, цілком імовірно, зможуть допомогти медпрацівники тюремного шпиталю.

А також, майте на увазі, що цей чоловік активно ділиться інформацією, де пропонує свої послуги репетитора по навчанню англійської та французької мовах.(https://www.education.ua/ru/repetitors/1181/) Цей.. “любитель нетрадиційного кохання до рушників та халатів” може прийти в ваш дім, до ваших дітей…

 

Також читайте

Україна сьогодні
Розслiдування
Суспiльство
Україна сьогодні
Розслiдування
Суспiльство